PROJEKTOWANIE

Czujesz się przytłoczony pracą? Sprawdź rozwiązania FLOWAIR!

06 maja, 2022

Praca projektanta bardzo często wymaga ogromnego skupienia i spędzenia długich godzin przed monitorem komputera. Do tego dochodzą zazębiające się terminy zleceń i zmiany koncepcji od inwestorów.

Mamy jednak dla Ciebie gotowe rozwiązanie, dostępne na wyciągnięcie ręki, które sprawi, że nie będziesz musiał zajmować się wszystkim samodzielnie. Jeżeli czujesz się przytłoczony ilością pracy, sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Co możemy zrobić za Ciebie?

Nie możemy zastąpić Cię podczas pracy, to oczywiste. Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie są niezbędne, aby projektować skuteczne instalacje HVAC. Oferujemy Ci jednak wszechstronną pomoc, która sprawi, że Twoje codzienne obowiązki będą mniej obciążające.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie

Przedstaw nam założenia projektu, a my znajdziemy dla Ciebie gotowe rozwiązania z naszej oferty.

Bez względu na to, czy projektujesz instalację dla hali przemysłowej, czy galerii handlowej, spełnienie wymagań inwestora wymaga indywidualnego podejścia i dobrania spersonalizowanych rozwiązań. Możemy Ci zaproponować:

Z nami nie musisz szukać dróg na skróty, ponieważ zajmujemy się branżą HVAC od lat. Znamy jej specyfikę oraz potencjalne problemy, z którymi możesz się zetknąć.

Dostarczymy Ci gotowe schematy

Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Tobą wiedzą o możliwościach naszego sprzętu. To jednak nie wszystko. Wspieramy pracę projektantów na każdym etapie, dlatego dostarczymy Ci gotowe schematy blokowe i pliki CAD/REVIT, które otworzysz w popularnym oprogramowaniu typu BIM.

Znajdziesz tam:

  • propozycję rozmieszczenia poszczególnych obiektów HVAC;
  • warstwę z rozkładem sterowania i automatyki (w tym uwzględniającą SYSTEM FLOWAIR).

Każdy schemat jest uzupełniony o komplet informacji technologicznych dotyczących parametrów pracy uwzględnionych urządzeń, sposobu ich działania i opisu wzajemnych zależności między urządzeniami.

Wiemy, że projektowanie nigdy nie przebiega szablonowo. Wymaga indywidualnego podejścia do oczekiwań inwestora. Jesteśmy na to przygotowani! Obok typowych rozwiązań proponujemy Ci również możliwość opracowania schematu instalacji HVAC pod niestandardowe wytyczne oraz uzupełnienie go o dodatkowe rysunki, schematy i opisy.

Z nami nie musisz się obawiać o niejasne warunki współpracy! Do każdego schematu dołączamy ofertę cenową, którą Ty możesz uwzględnić w swoim kosztorysie. Dzięki temu Twój klient od początku wie, za co płaci.

Uniwersalne rozwiązania, które zastosujesz w każdym budynku

Niemal 20-letnie doświadczenie w branży HVAC pozwoliło nam opracować urządzenia, które są nie tylko wydajne, ale także niezawdone. Już nie musisz zastanawiać się, czy dane rozwiązanie technologiczne da się zastosować na planie konkretnego budynku. Potrzebujesz przykładów?

Koniec z szukaniem urządzeń kilku różnych firm i projektowaniem skomplikowanej sieci połączeń! Wszystkie urządzenia sprzedajemy w kilku wariantach, więc łatwo dobierzesz moc grzewczą, poziom mocy akustycznej czy wydajność. Z nami znajdziesz idealne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Możesz nam zaufać. Zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji średnio- i wielkokubaturowych na terenie Polski, Litwy, Słowenii, Serbii, Rumunii i Szwecji. Specjalizujemy się w projektowaniu systemów instalacji HVAC m.in. do obiektów:

  • handlowych – galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe;
  • przemysłowych – hale, magazyny;
  • edukacyjnych – szkoły powszechne, uczelnie;
  • użyteczności sportowej – siłownie, centra fitness, hales sportowe;
  • związanych z motoryzacją – salony, warsztaty, myjnie samochodowe;
  • użyteczności publicznej – kina, teatry, muzea.

Wybierz elastyczny SYSTEM FLOWAIR

Dzięki przyjęciu wspólnych standardów systemu dla wszystkich urządzeń HVAC możemy zagwarantować Ci współpracę wszystkich produkowanych przez nas urządzeń w ramach jednego SYSTEMU FLOWAIR.

Nasz SYSTEM FLOWAIR pozwala na bezkolizyjną współpracę aż 31 urządzeń i inteligentne zarządzanie obiegiem ciepła w całym budynku. Nie musisz pamiętać o projektowaniu wielu skomplikowanych połączeń, ponieważ cała sieć działa z wykorzystaniem jednego przewodu łączącego urządzenia szeregowo. Może być zarządzana za pomocą jednego sterownika T-box, który przetwarza zebrane informacje.

System Flowair możesz bardzo łatwo rozbudować o kolejne urządzenia. Dodanie kolejnego urządzenia do pamięci sterownika jest intuicyjne, a T-box automatycznie je rozpozna i pokaże odpowiednie menu.

Skorzystaj z naszej pomocy i poznaj strefę projektanta. Dzięki wsparciu FLOWAIR Twoja praca będzie bardziej komfortowa, a Ty łatwiej uporządkujesz harmonogram zleceń.

Odkryj, jak łatwo jest z nami organizować pracę!

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw Komentarz

Adres e-mail nie będzie widoczny

Przeczytaj jeszcze o:

Popularne Tagi

BIM CAD dobór urządzeń FLOWAIR Wsparcie KALKULATOR kurtyna powietrzna nagrzewnica wodna nominalna moc grzewcza pliki Revit Produkty to nie wszystko projektowanie Revit rooftop stanowisko badawcze studenci Politechnik System FLOWAIR T-box wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła Wsparcie handlowe Wsparcie Klienta Wsparcie logistyczne Wsparcie projektowe Wsparcie serwisowe Wsparcie szkoleniowe zakres mocy grzewczej