PROJEKTOWANIE

Czy centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją pozwoli Ci zaoszczędzić?

04 października, 2022

Według zapowiedzi specjalistów w tym sezonie grzewczym rachunki za ogrzewanie będą kilkukrotnie wyższe niż założone. Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, najemcą obiektu handlowego lub hali i zastanawiasz się jak zoptymalizować koszty za ciepło w tych pomieszczeniach? Być może magazynujesz różne towary i w tej sytuacji jeszcze bardziej zależy Ci na jak najlepszym dostosowaniu temperatury do charakteru poszczególnych pomieszczeń oraz rytmu pracy Twojego biznesu?

Przekonaj się w jaki sposób centralnie sterowany SYSTEM FLOWAIR pozwala zoptymalizować zużycie energii oraz obniżyć koszty ogrzewania hal, magazynów i pomieszczeń użyteczności publicznej.

Jeden sterownik, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy!

SYSTEM FLOWAIR wykorzystuje wielofunkcyjny sterownik T-Box. Jego inteligentne oprogramowanie pozwala na zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego panelu kontrolnego. Podłącz do niego aż 31 różnych urządzeń i zapomnij o kosztownej instalacji, doprowadzaniu kabli i montowaniu wielu różnych sterowników.

Każde urządzenie współpracujące ze sterownikiem T-Box wyposażone jest w driver, który pozwala na komunikację i zarządzanie parametrami w czasie rzeczywistym. W ten sposób możesz łatwo i szybko zmieniać warunki panujące w poszczególnych pomieszczeniach.

Dlaczego centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją to dobry pomysł?

Aktualnie wielu przedsiębiorców oraz właścicieli dużych centrów czy hal poszukuje rozwiązań, które pozwolą obniżyć rachunki za prąd i oszczędzić nadszarpnięty już budżet. Często jednak nie do końca są przekonani do nowoczesnych pomysłów i trudno im uwierzyć, że proste rozwiązania mogą przynieść duże zmiany i realne korzyści finansowe. Jeśli i Ty się wahasz, mamy dla Ciebie kilka dobrych wiadomości!

  • Centralnie sterowane ogrzewanie i wentylacja to komfort pracy w każdym pomieszczeniu

Dzięki sterownikowi T-Box jesteś w stanie ustawić dla każdego urządzenia inne warunki pracy. Wybierz na dotykowym panelu docelową temperaturę lub ilość świeżego powietrza, zatwierdź wybór i… gotowe! SYSTEM sam zadba o dopasowanie działania poszczególnych elementów.

  • – Wykorzystujesz dokładnie tyle energii, ile potrzebujesz

Centralne sterowanie oznacza dla Ciebie wymierne korzyści finansowe. Już nie musisz podnosić temperatury w całym budynku, ponieważ wymaga tego jedno pomieszczenie. Wystarczy, że zrobisz to tam, gdzie niezbędna jest wysoka temperatura. Zacznij oszczędzać i obniż rachunki za energię!

  • – Rzadziej naprawiasz instalacje

Duża personalizacja ustawień to sporadyczne awarie sprzętu, ponieważ jest on znacznie mniej obciążony. Konserwacje systemu są potrzebne rzadziej, a Ty rzadziej zamawiasz wizyty specjalistów.

  • – Wiesz, co się dzieje w Twojej firmie

Dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR znacznie szybciej wykryjesz każdą awarię. Sterownik T-Box monitoruje stan każdego z podłączonych urządzeń i w razie potrzeby wygeneruje komunikat serwisowy na ekranie. Koniec z drogimi naprawami usterek, które wykryłeś za późno.

Centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją ułatwi Ci zarządzanie warunkami panującymi w magazynie i sprawi, że szybciej podejmiesz niezbędne działania. 

Co możemy Ci zaoferować?

Naszym klientom proponujemy wiele, zróżnicowanych rozwiązań. Bez względu na wymogi stawiane przez Twoją branżę wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć Ci odpowiednie urządzenia, które zadbają o komfort cieplny w Twoim obiekcie. Wybieraj spośród szerokiej gamy:

Każde z tych urządzeń może funkcjonować w jednym centralnie sterowanym systemie. Dzięki temu stworzysz sieć, która sama zadba o utrzymanie właściwych warunków w pomieszczeniach.

Przekonaj się, że centralnie sterowane ogrzewanie i wentylacja to nie tylko oszczędność, ale też komfort i bezpieczeństwo. Przekonaj się do FLOWAIR.

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw Komentarz

Adres e-mail nie będzie widoczny

Przeczytaj jeszcze o:

Popularne Tagi

BIM CAD dobór urządzeń FLOWAIR Wsparcie KALKULATOR kurtyna powietrzna nagrzewnica wodna nominalna moc grzewcza pliki Revit Produkty to nie wszystko projektowanie Revit rooftop stanowisko badawcze studenci Politechnik System FLOWAIR T-box wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła Wsparcie handlowe Wsparcie Klienta Wsparcie logistyczne Wsparcie projektowe Wsparcie serwisowe Wsparcie szkoleniowe zakres mocy grzewczej