PROJEKTOWANIE

Poznaj wyjątkową nagrzewnicę wodną LEO

02 września, 2022

Przedsiębiorcy szukają rozwiązań, które pomogą zadbać o warunki temperaturowe w obiekcie handlowym lub magazynowym. Najlepiej, gdyby były one wygodne, uniwersalne, skuteczne i niedrogie. Musisz przyznać, że pogodzenie tych wymagań to duży problem dla instalatora.

My jednak chcemy dać Ci coś, co sprawi, że Twoja praca stanie się prostsza, a Ty dostarczysz swoim klientom dokładnie to, czego potrzebują. Dowiedz się, dlaczego nasza nagrzewnica wodna LEO jest tak wyjątkowa.

Prosty montaż i wszechstronność

Nagrzewnice wodne LEO to uniwersalne urządzenia, które nadają się do ogrzewania budynków o średniej lub dużej kubaturze. Świetnie sprawdzą się w:

  • – centrach logistycznych,
  • – galeriach handlowych,
  • – magazynach i halach przemysłowych.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej konsoli montażowej zamocujesz je efektywnie na wybranej wysokości. W zależności od potrzeb nagrzewnica może być zorientowana pod kątem od 30 do 90°. Opcjonalnie oferujemy też komplet wytrzymałych ceowników, pozwalających na podsufitowy montaż nagrzewnicy.

Korzyści dla Twoich klientów

Oferujemy Ci SYSTEM, z którego przedsiębiorcy będą zadowoleni. Nasze rozwiązania technologiczne wielokrotnie zdobywały wyróżnienia i nagrody na prestiżowych konkursach oraz cieszą się powszechnym uznaniem w Polsce i za granicą. Potrzebujesz przekonać inwestora, że nasze urządzenia to dobry wybór? Pomożemy Ci!

  • – Lekka i wytrzymała konstrukcja

Obudowy nagrzewnic LEO wykonane są z wytrzymałego EPP (spieniony polipropylen). Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia dobrą izolację cieplną. Niewielki ciężar własny (od 9,5 do 26,2 kg) sprawia, że zarówno montaż jak i użytkowanie staje się niezwykle ergonomiczne.

  • – Współpraca z komorami mieszania, konfuzorami i nawiewnikami

Łatwe połączenie z dodatkowymi akcesoriami pomoże dostosować możliwości nagrzewnicy do potrzeb inwestora. Komory mieszania, w połączeniu z nagrzewnicami, tworzą prosty system wentylacji mechanicznej, konfuzor zwiększy zasięg urządzenia, a nawiewnik usprawni cyrkulację powietrza.

  • – Szeroki wybór modeli

Oferujemy Ci aż 8 modeli nagrzewnicy wodnej LEO (każdy w 3 wielkościach i 3 wariantach). Dzięki temu łatwo dopasujesz pojedyncze urządzenie lub całą ich sieć do kubatury budynku, potrzeb pracowników lub wymagań narzucanych przez rodzaj składowanego towaru. Moc urządzenia wynosi od 0,7 do 121 kW. Teraz łatwo znajdziesz optymalne rozwiązanie!

  • – Prosta regulacja

Wybierz jeden z dwóch rodzajów sterowania: 3-stopniowy regulator obrotów z termostatem (idealny do mniejszych pomieszczeń) lub sterownik T-box (lepiej sprawdzi się w rozbudowanych kompleksach budynków). Oba łączą w sobie prostą obsługę i elegancki wygląd.

Nagrzewnica LEO jako część SYSTEMU FLOWAIR

Unikalność naszych rozwiązań polega na tym, że możesz połączyć je w jedną całość. Dzięki inteligentnemu sterownikowi T-Box zaprogramujesz każde z urządzeń oddzielnie. Jeden panel dotykowy wystarczy, aby przeprowadzić diagnostykę całej instalacji.

Zapomnij o uciążliwej konfiguracji poszczególnych elementów systemu, skomplikowanych układach menu i konieczności ręcznego sprawdzania stanu technicznego. Z FLOWAIR Twoja praca jest prosta, szybka i wygodna, a klienci zadowoleni.

Odkryj urządzenia, które odpowiadają na potrzeby instalatorów. Poznaj SYSTEM FLOWAIR!

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw Komentarz

Adres e-mail nie będzie widoczny

Przeczytaj jeszcze o:

Popularne Tagi

BIM CAD dobór urządzeń FLOWAIR Wsparcie KALKULATOR kurtyna powietrzna nagrzewnica wodna nominalna moc grzewcza pliki Revit Produkty to nie wszystko projektowanie Revit rooftop stanowisko badawcze studenci Politechnik System FLOWAIR T-box wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła Wsparcie handlowe Wsparcie Klienta Wsparcie logistyczne Wsparcie projektowe Wsparcie serwisowe Wsparcie szkoleniowe zakres mocy grzewczej