PROJEKTOWANIE

Sprawdź jak prześcigniesz konkurencję dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR!

04 listopada, 2021

Jeżeli na co dzień zarządzasz zespołem, z pewnością wiesz, że warunki panujące w pomieszczeniach bezpośrednio przekładają się na jakość i wydajność pracy. To samo dotyczy logistyki i zarządzania towarami – musisz o nie zadbać, aby podczas składowania nie straciły swoich właściwości.  

CO TO JEST SYSTEM FLOWAIR?

Martwisz się, że znalezienie odpowiedniego systemu ogrzewania i wentylacji do obiektów o dużej kubaturze jest trudne? A może chcesz uniknąć uciążliwego montażu i drogich przeglądów? OdkryjSYSTEM FLOWAIR i zdefiniuj na nowo pojęcie komfortu!  

Nasza technologia to w pełni zautomatyzowany system ogrzewania i wentylacji pomieszczeń. Wyjątkowość układu polega na tym, że bez względu na stopień skomplikowania, jest on sterowany z jednego miejsca za pomocą panelu dotykowego T-box.  

Jakie elementy SYSTEMU FLOWAIR możemy Ci zaoferować?  

SYSTEM FLOWAIR

Urządzenia stanowiące części systemu wykorzystują do pracy konwekcję wymuszoną. Uznaje się, że jest to najskuteczniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń o bardzo dużej powierzchni, takich jak magazyny czy hale produkcyjne.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY SYSTEM FLOWAIR?

Systemy ogrzewania i wentylacji FLOWAIR to rozwiązanie kierowane do:  

  • FIRM INSTALACYJNYCH

Wierzymy, że jako instalator chcesz pracować ze sprzętem, który jest przyjazny dla użytkownika. Dlatego oferujemy Ci  SYSTEM FLOWAIR. Wyróżnia go łatwy i szybki montaż oraz zaawansowane oprogramowanie sterowników, które automatycznie wykrywają podłączone urządzenia. Już nie musisz parametryzować całej instalacji od początku!  

  • INWESTORÓW

Jesteś zniechęcony ciągłymi naprawami i wymianą podzespołów na nowe? WybierającSYSTEM FLOWAIR, stawiasz na jakość. Zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo oraz pełne wsparcie na etapie realizacji i po jej zakończeniu. Zależy nam, abyś miał pewność, że wybrałeś dobrze.  

  • GENERALNYCH WYKONAWCÓW

Oprócz fachowej pomocy w doborze systemów grzewczo-wentylacyjnych gwarantujemy pomoc w skoordynowaniu poszczególnych etapów prac. Z nami zawsze terminowo zakończysz poszczególne etapy budowy, zaoszczędzisz cenny czas i lepiej zaplanujesz swój terminarz.  

  • DYSTRYBUTORÓW

Wiemy, że zadowolenie Twoich klientów jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego oferujemy profesjonalne konsultacje techniczne. Masz wątpliwości? Kupujący zaskoczył Cię pytaniem? Zadzwoń lub napisz! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wiemy, że sprzedajemy wyjątkowe rozwiązania na polskim rynku. Chcemy, żebyś i Ty miał taką pewność.  

Wielu klientów ma obiekcje przed zaufaniem kolejnej firmie, która obiecuje „świeże i czyste powietrze tanim kosztem”. My wolimy postawić na konkrety i przekonać Cię, że nasze rozwiązania są wyjątkowe. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na SYSTEM FLOWAIR.  

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI SYSTEMOWI FLOWAIR?

SYSTEM FLOWAIR stanowi odpowiedź na problemy, z którymi stykasz się codziennie. To jednak znacznie więcej niż tylko wentylacja i ogrzewanie pomieszczeń. Na co możesz liczyć?  

  • OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA ENERGII

Wybierając nasze rozwiązania, obniżasz koszty prowadzenia swojej działalności. Dzięki precyzyjnej współpracy urządzenia pobierają dokładnie tyle energii, ile trzeba, aby utrzymać w pomieszczeniu pożądane warunki. Zapomnij o psującej się elektronice i niepotrzebnie wysokich rachunkach za prąd.  

  • NISKIE KOSZTY INSTALACJI I UŻYTKOWANIA

Wszystkie urządzeniaSYSTEMU FLOWAIR połączone są szeregowo. Jeden przewód sterujący oznacza mniej niepotrzebnego okablowania i prostą instalację, którą przeprowadzisz nawet bez pomocy zewnętrznej firmy.  

Potrzebujesz zdywersyfikować warunki panujące w otoczeniu? Ogranicz zużycie energii dzięki podziałowi na strefy temperaturowe i wentylacyjne.  

  • TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

Najlepsza instalacja to ta, której nie musisz co kilka lat wymieniać na nową. Wiemy, że technologia się zmienia, dlatego nasze rozwiązanie współpracuje z systemem inteligentnych budynków (BMS). Do obsługi całego systemu wystarczy Ci jeden sterownik T-Box, który obsłuży jednocześnie ponad 30 urządzeń grzewczo-wentylacyjnych.  

SYSTEM FLOWAIR możesz rozbudować o dodatkowe funkcje dzięki połączeniu ich z instalacją przeciw-pożarową albo podłączeniu czujników dwutlenku węgla.  

  • INTUICYJNA DIAGNOSTYKA URZĄDZEŃ 

Sterownik T-Box może śledzić stan poszczególnych elementów układu, wykrywając pojedyncze awarie. Dlatego nigdy nie będziesz szukał usterki na ślepo. W razie potrzeby możesz także zaprogramować inne funkcje pomocnicze – to m.in. przypomnienie o konieczności wymiany filtra czy zgłaszanie stanów awaryjnych.  

Jeżeli chcesz zadbać o warunki panujące w pomieszczeniach Twojej firmy, nie szukaj półśrodków. Tanie rozwiązania są nietrwałe i wymagają ciągłych napraw, które tylko zwiększają wydatki. Przekonaj się, że funkcjonalność, trwałość i uniwersalność naszych rozwiązań to coś, za co warto zapłacić. Postaw na przyszłość i innowację.  

Wybierz SYSTEM FLOWAIR i zostaw konkurencję daleko w tyle!  

SYSTEM FLOWAIR

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw Komentarz

Adres e-mail nie będzie widoczny

Przeczytaj jeszcze o:

Popularne Tagi

BIM CAD dobór urządzeń FLOWAIR Wsparcie KALKULATOR kurtyna powietrzna nagrzewnica wodna nominalna moc grzewcza pliki Revit Produkty to nie wszystko projektowanie Revit rooftop stanowisko badawcze studenci Politechnik System FLOWAIR T-box wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła Wsparcie handlowe Wsparcie Klienta Wsparcie logistyczne Wsparcie projektowe Wsparcie serwisowe Wsparcie szkoleniowe zakres mocy grzewczej